Addere Care – nauji privatūs slaugos namai netoli Vilniaus. Tačiau kas yra slauga ir kokias paslaugas Addere Care teikia savo pacientams? Slauga – tai medicininė, socialinė ir psichologinė pagalba žmonėms, kurie dėl savo ligos nėra tokia savarankiški. Slauga yra suteikiama gydančiojo gydytojo siuntimu ir gali būti gaunama namuose arba slaugos namuose. Vieni iš jų ir yra Addere Care. Čia yra rūpinamasi, kad pacientų būklė nepablogėtų, stiprinimas jų imunitetas, stengiamasi užtikrinti, kad pacientai galėtų savarankiškai arba su personalo pagalba atlikti kasdienes procedūras, užtikrinamas maitinimas bei apgyvendinimas. 

Addere Care siūlo nemokamas slaugos paslaugas

Nors Addere Care yra privatūs slaugos namai, savo pacientams jie siūlo nemokamas slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas. Nemokamos paslaugos yra teikiamos pacientams, kurie turi gydytojo siuntimą ir nėra išnaudoję valstybės slaugai suteiktų dienų. Gauti siuntimą nemokamai slaugai gali apdrausti privalomuoju draudimu asmenys. Siuntimą į slaugos namus Addere Care galima gauti iš gydančio gydytojo, kai yra nustatoma galutinė diagnozė, bet nebėra taikomas aktyvus gydymas dėl ligos progresyvumo, paciento būklės ar gydymo nebuvimo. Addere Care slaugos namai priima pacientus po ambulatorinio gydymo, kai jis nepadeda, po gydymo stacionare, po reabilitacijų ar sutrikimų, kuomet yra taikomas tik simptominis gydymas ar kitais atvejais kuomet reikalinga slauga ar palaikomasis gydymas.  

Kodėl verta rinktis privačius Addere Care slaugos namus?

Būdami privatūs slaugos namai, Addere Care gali taikyti modernias slaugos praktikas, kurios yra plačiai taikomos Švedijoje. Bendradarbiaudami su Švedijos slaugos įstaigomis ir fondais, Addere Care savo personalui suteikia galimybes mokytis, kelti savo kvalifikacijas ir propaguoti švedišką slaugos filosofiją, kurios pagrindas yra pacientas. Net ir būdami privatūs slaugos namai, Addere Care teikia ir nemokamas slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas pacientams. Taip pat, Addere Care randasi ramioje, nuo šurmulio atskirtoje vietoje, todėl čia gyvenantiems asmenims netrukdys įvairūs garsai. Addere Care yra įsikūrusi prie Babruko ežero Trakuose, todėl gaivus oras ir pasivaikščiojimai gražioje gamtoje yra garantuoti. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *