Ne paslaptis, kad šiuolaikinis pasaulis išsiskiria itin dideliu tempu ir nuolatiniu bėgimu. Būtent tai daugiausiai įtakoja, jog šiuolaikiniai žmonės labai mėgsta technologijas, komfortą. Tai sukuria laisvę ir nors šiek tiek daugiau laiko sau. Visa tai gali būti pagrindiniai argumentai, kodėl namuose verta turėti dujinį katilą.

Jeigu tik yra techninės galimybės į savo namus įsivesti dujas, dujiniai katilai – vienas iš populiariausių ir patogiausių šildymo būdų. Ši šildymo sistema nereikalauja nuolatinės priežiūros, nereikia rūpintis kuro atsargomis ir jų sandėliavimu. Pakanka įrengti dujinį šildymą namuose, vieną kartą per metus paspausti įjungimo ir išjungimo mygtukus.

Kaip jau supratote, dujinis šildymas – komfortą ir laisvę mėgstantiems žmonėms, kuriems nesinori daug laiko skirti namų šildymo procesui ir jo reguliavimui. Nereikia rūpintis kuro papildymu, o namai šildomi net ir tuomet, kai jūsų nėra. Tiesa, vieną kartą per metus dujinio šildymo katilui reikės atlikti ir profilaktinę priežiūrą.

Dujiniai katilai gali būti įvairių modelių, galingumo ir komplektacijos, todėl jie puikiai tinka bet kokio dydžio namams. Kondensaciniai, momentiniai, su integruotu šilumokaičiu, su papildoma vandens šildymo talpa ir kitokie. Kadangi tai yra žematemperatūrė šildymo sistema, efektyviausiai veikia su grindiniu šildymu. Tačiau galima derinti ir su radiatoriniu šildymu, atitinkamai sureguliavus temperatūrinį režimą. O kiekvieną patalpą termostato pagalba galima reguliuoti pagal poreikius.

Tiesiog, renkantis dujinį katilą, svarbu pasirinkti tinkamo galingumo įrenginį. Kaip žinia, šiuolaikinių namų ekonomiškumas sparčiai auga, todėl šilumos energijos poreikiai mažėja. Tačiau karšto vandens poreikis nuolatos auga, kuris taip pat priklauso ir nuo namo gyventojų skaičiaus, ir nuo karšto vandens taškų. Svarbu žinoti, kad dujinio katilo galingumas turi užtikrinti net tik namo šilumos, bet ir jūsų karšto vandens poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *