tekstilė

Geram miegui poilsiui užtikrinti, ypač reikšminga kokybiška patalynė, nes žmogus pramiega beveik trečdalį savo gyvenimo. Svarbiausia- audinio kokybė, kurią apibrėžia jo pluošto natūralumas. Namutekstilė.lt patalynė siuvama iš natūralių medžiagų. Medvilnė patvarus audinys. Iš jo pasiūta patalynė tarnaus ilgai. Medvilninio audinio kokybė ir stiprumas priklauso nuo tankio. Iš tankaus audinio pasiūta patalynė ne taip greitai nusidevės, susivels. Dauguma vartotojų renkasi satino medvilnės patalynę. Mėgstamas atlasas- lygus, nestruktūrinis atlasinio pynimo audinys iš šilko, vilnonių arba medvilninių verpalų. Atlasinis audinys yra  lygus, blizgus, šilkiniu paviršiumi-panašus į satiną.

Patalynės spalvos ir raštai

Kalbant apie romantišką patalynę, reikėtų pradėti nuo spalvų, nes dažniausiai pagal jas yra perkama patalynė.  Taigi, kokios spalvos jaukiausios jūsų miegamajam? Patalynei tinka visi švelnūs žemės atspalviai: kreminė, šviesiai ruda, drobės atspalviai, pilkšva ir kitos. Taip pat tinka visos pastelinės: švelniai rausva, melsva, geltona, oranžinė, violetinė. Svarbu, kad spalvos nebūtų intensyvios, ryškios ar itin  tamsių žemės spalvų, kaip tamsiai ruda, pilka ar net juoda. Visuomet klasika išlieka vienspalvė balta. Neveltui ji populiari  ne tik daugelio namuose, bet ir visame apgyvendinimo versle. Gelėtas raštas visuomet atrodo jaukiai, tik nesuklyskite ir nesirinkite ryškiaspalvių aguonų, saulėgražų ar pienių iliustracijų. Labiau  vertėtų dėmesį atkreipti į smulkažiedes, pastėlinių spalvų gėles ant jūsų pasirinkto audinio.

Kokių neigiamų savybių turi nenatūralaus pluošto medžiaga?

Nenatūralaus pluošto medžiaga sukelia prakaitavimą, kuris miegą, pavers diskomfortu. Be to su sintetine patalyne yra vėsu miegoti, nes ji sugeria visą šilumą. Nenatūralaus audinio pluošto medžiaga didina prakaitavimą, tad romantikos tikrai nepavyks palaikyti. Jūsų kūnas net nespėjus užmigti pradės skleisti nemalonų prakaito kvapą.

Tinkama pagalvės forma

Pagalvių formų būna įvairių- apvalių, stačiakampių, kvadratinių. Atskira kategorija- ortopėdinės pagalvės su įduba galvai. Pastarosios yra gana kietokos, jų forma praktiškai nesikeičia, o nuo kraštų gali skaudėti kaklą. Šią pagalvę galima laikyti ne tik miegamajame, o svetainėje ar poilsio kambaryje ant sofos ar fotelio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *