egiptas

Kelionės į Egiptą – saulė, piramidės, rytietiška virtuvė…

Egiptas traukia. Vien ką reiškia dangų remiančios piramidės. Ne tik noras pakeisti aplinką, bet ir egzotika, šis tas nepaprasto…

Be abejonės, atostogų planus riboja piniginės storis. Kuo plonesnė piniginė, tuo labiau į planus veržiasi kompromisai. Visgi neskubėkite teigti, kad šiemet neatostogausite. Naudojatės internetu? Tuomet kelionės į Egiptą nebūtinai „ėdrios“ finansiškai. Kaip ir daug kitų dalykų, taip ir kelionių kainos užsisakant internetu dažnai būna patrauklios. Tai reiškia, kad atsiranda variantas norintiems pakeliauti, bet neišleisti visų santaupų.

Kelionės į Egiptą – tai saulė ir piramidės, rytietiška virtuvė ir nauji įspūdžiai. O kai sužinoma, kad norint ten nuvykti neprireiks sudaryti sutarties su velniu (nes kainos patrauklesnės, nei tikimasi), tuomet kryptis į Egiptą pasirodo dar vertesnė dėmesio. Ne tik dėl šilumos, bet ir dėl patiekalų, istorinio konteksto. Kitaip tariant, atmosfera traukia.

Ar yra vietos skeptiškumui?

Įdomu tai, kad kai kuriems Egiptas nei kiek neįdomus. Vieni taip teigiantys nėra ten buvę, o kiti buvo, bet nesusižavėjo. Ar nesusižavėti Egiptu įmanoma? Na, dėl skonio nesiginčijama. Dėl šalių bei miestų – irgi.

Ar planuojant atostogas yra vietos skeptiškumui? Natūralu, kad ne viskas gali patikti, o keliaujant ir įgyjant patirties, tikėtina, skeptiškumo bus daugiau. Vis dėlto Egiptas turistus vilioja, lietuviai kasmet žvalgosi į lankstinukus ir ieško informacijos šia tema.

Yra ką pamatyti ir Lietuvoje, ir užsienyje

Turbūt nereikia pasakoti, kad lankytinų objektų yra ir Lietuvoje, ir užsienyje. O ar vykti į kitą miestą, gal į kokį dvarą, ar rinktis tolimesnę kelionę? Pasirinkimas priklauso nuo daugybės veiksnių – ir nuo finansinės situacijos ir nuo vietų, kuriose jau pabuvota. O ir minėtas skeptiškumas gali atlikti savą vaidmenį.

Vieni keliauja daugiau, kiti mažiau. Vieni mėgsta poilsines keliones, o kitiems patinka pažintinės. Kai kuriems išvykos yra poilsis, o kitiems – naujų įspūdžių paieška, istorinių ar geografinių faktų fiksavimas. O bendrai visa tai reiškia, kad kelionės į Egiptą ar kitur – turininga veikla.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *