Paklausus, ką veiksi artimiausią vasaros savaitgalį ar per atostogas, dažnas atsakymas būna susijęs su kelione į pajūrį. Juk vien dėl jūros verta ten kartas nuo karto apsilankyti, nekalbant apie kitus, įspūdingo grožio gamtos kampelius bei pramogas, orientuotas į skirtingus poreikius turinčius poilsiautojus. Tiesa, problemų nutinka ir…rojuje. Geriau taip nenutiktų, tačiau nereikėtų nustebti, jog ramų, turininga poilsį nutraktų būtinybė ieškoti, kas galėtų suteikti paslaugą „pagalba kelyje Klaipėda“. Kaip tikriausiai ir supratote, galvoje turime pagalbą mūsų ratuotiems bičiuliams, dėl vienų ar kitų priežasčių negalintiems sava eiga pajudėti iš vietos.

Techninės pagalbos automobiliams teikiančių įmonių paslaugų sąrašas iš tiesų platus: pradedant nuleista padanga ir baigiant griovyje „pasnausti“ sugalvojusia transporto priemone. O tarp šių galima paminėti ir dar visą eilę kitų situacijų. Pavyzdžiui, tragikomišką situaciją, kai degalinėje vietoje dyzelinio kuro yra įsipilama benzino ar atvirkščiai. Užuot bandant suprasti ar kitiems paaiškinti, kaip tai nutiko, būtina nedelsiant imtis reikiamų veiksmų. Šiuo atveju netinkamas kuras turi būti kiek įmanoma greičiau pašalintas. Net jei mašina ir važiuotų, taip elgtis primygtinai nerekomenduojama: transporto priemonei gali būti padaryta nepataisoma žala. Kai kurios techninės pagalbos įmonės siūlo pagalbos ranką tokioje situacijoje. Jei šios prireikė – nesidrovėkite kreiptis, net ir tada, kai situacija atrodo absurdiška ar net gėdinga.

Yra daug sričių, kurioje dirbančių asmenų kontaktus galima pasiruošti iš anksto, mūsų aptariama – šiek tiek kitokia. Prietaringi žmonės pasakytų, jog iš anksto galvoti apie nelaimę ir šiai ruoštis – blogas ženklas. Tad užsirašinėti kontaktus, kur kreiptis nutikus nelaimei kelyje, atrodytų keistas sprendimas. Juk negali žinoti, kuriame Lietuvos kampelyje baigsis degalai ar sprogs automobilio padanga. O šio darbo specifika lemia, jog pagalbos reikia čia ir dabar, tad įprastai kreipiamasi į tas techninės pagalbos įmones, kurios yra arčiausiai įvykio vietos.

Šiandien, kai mūsų rankose – mobilusis telefonas ar kitas išmanusis įrenginys, užtenka vos kelių sekundžių, jog, pasinaudojus atitinkama užklausa, pavyzdžiui, „pagalba kelyje Klaipėda“, būtų rastas šios paslaugos teikėjas. Jei ir, pasidomėjus įmonės teikiamų paslaugų sąrašu, neradote jūsų situacijai tinkamos, nedvejokite kreipti įvykus nelaime kelyje: profesionalai sugalvos, kaip jums padėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *