Atrasti gerą šampūną ar kondicionierių yra daug sunkiau nei veido kremą. Būtina skaityti etikėtes ant šampūno pakuočių, nepatartina rinktis priemonių su Sodium Lauryj sulfate, TEA- lauryi sulfate, sodium cocoate todėl, kad šios medžiagos yra odą jautrinančios, sausinančios ir keliančios alergines reakcijas. Dažnai tai susiję ir su veido odos problemomis. Jei beria kaktą, tai kaltas  gali būti šampūnas, o ne veido priežiūros priemonės, mityba ar hormonai. Šampūnų su konservantais  nepatartina naudoti, gal nedideli kiekiai šampūnuose ir kondicionieriuose nieko blogo nepadarys, tačiau jei turite problemų dėl odos alergijų, geriau jų vengti. https://www.groziui.lt/kirpykloms/plaukams/sampunai

Alergenai šampūnuose

Sunku rasti šampūnų ir kondicionierių, kuriuose nebūtų alergenų. Todėl, kad juose naudojami didesni kiekiai kvapų, siekiama, kad vartotojas plaudamas galvą, pajustų teigiamų emcijų ir labiau atsipalaiduotų. Dažniausiai naudojamuose kvapuose ir didesnėse jų koncetracijose, didėja ir alergenų kiekis. Jei alerginės reakcijos nevargina, galbūt galima į juos nekreipti dėmesio, nes produktus gan greitai nuplauname. Bet jei odos alergija pasireiškia, beria odą, ypač kaktą, geriau rinktis plaukų priemones, kuriose nebūtų šių medžiagų.

Plaukų priežiūros priemonės grožio salonams

Šampūnai ne tik veiksmingai valo bei šalina susikaupusius nešvarumus ar formavimosi priemonių likučius, bet ir pasižymi tam tikru poveikiu, pavyzdžiui, suteikia plaukams apimties, padeda išsaugoti spalvą, stabdo plaukų slinkimą ir t,t.

Kremai, kaukės, kondicionieriai, balzamai, losjonai, aliejai

Norint mėgautis nepriekaištingos būklės plaukais ar išspręsti tam tikrą problemą, vien tik šampūno nepakaks- nepamirškite kremų, kaukių, kondicionierių, balzamų, losjonų, aliejų. Šias priemones rinkitės atsižvelgdami į savo plaukų tipą: sausi, pažeisti, normalūs, riebūs ir pan. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į tai, kad vienos plaukų priežiūros priemonės yra mažiau koncentruotos, tad skirtos kasdieniam arba dažnam naudojimui, o kitos- ypač koncentruotos, maksimaliai efektyvios, tad naudojamos vos kartą per savaitę ar dar rečiau.

Plaukų dažymo priemonės

Plaukų dažymas- procesas, kuris ne tik jūsų įvaizdį, bet ir visą gyvenimą gali pakeisti. Galima įsigyti plaukų dažų, kurie yra skirti dažymui sruogomis, pastelinių plaukų dažų, pusiau ilgalaikių dažų be amoniako ir t. t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *