Drabužinės gali būti mažos ir didelės. Maža drabužinė gali užimti puse kambario. Paprastai tokia nedidelė drabužinė montuojama atskiroje patalpoje, tačiau jeigu miegamasis yra labai erdvus, didelis, drabužinė gali būti ir miegamojo patalpoje. Žmonės renkasi drabužines tipo drabužių spintas, nes tai yra labai patogu. Daug erdvės ir skyrių suteika galimybę drabužius, batus ir kitus aksesuarus susidėti tvarkingai, kad būtų lengvai randami ir matomi. Drabužinės yra be galo komfortiška ir patogu, tačiau ne visi turi galimybę ją turėti. Drabužių  dizainą žmonės pasirenka labai įvairų. Paprastai drabužinė suprojekruojama taip, kad būtų kuo talpiau ir patogiau. Žmonės nori maksimaliai išnaudoti visas drabužinės funkcijas. Labai svarbu pasirinkti kampą ar kampus, kuriuose bus montuojamos drabužių lentynos. Atsižvelgiant į kambario dydį, stilių ir patogumą, reikia spręsti kurioje vietoje bus drabužiai, o kurioje bus palikta vieta persirengimui. Pavyzdžiui, nereikėtų kabinti darbužių ant pakabų aplink visą drabužinę, užtenka jums parinkti vieną vietą, nes toks kabinimas stipriai mažina erdvę ir yra nepatogus.

Spintos

Spinta– tai funkcionalus ir be galo efektyvus baldas, kurio svarba namuose yra nepaprastai didelė. Norint rasti geriausią spintą savo namuose, reikia atsižvelgti į baldo talpą, stilių bei kokybę, nes spintų asortimentas yra platus.

Ką reikia žinoti pekant naują spintą?

Naujos spintos pirkimas reikalauja tinkamo pasiruošimo. Jei norime, kad šis pirkinys lengvai įsilietų į namų erdvę, turime sukurti arba atnaujinti baldų išdėstymo planą. Norint užtikrinti kuo patogesnę struktūrą, jums reikės žinoti tikslius patalpos išmatavimus. Jų dėka turima erdvė bus išnaudota kur kas efektyviau, o nauja spinta atitiks jūsų norus. Matmenų žinojimas padės išvengti neatitikimų ir nustatyti tinkamiausią spintos dydį. Jei norite, kad naujoji spinta ne tik džiugintų savo funkcionalumu, bet tuo pačiu ir prisidėtų  prie gražios aplinkos kūrimo, priderinkite ją prie patalpos  stiliaus. Suderinkite ją su kitais korpusiniais baldais ir jūsų patalpa atrodys nepriekaištingai. Geriausia spinta yra ta, kuri atitinka jūsų poreikius ir prisideda prie jaukios namų aplinkos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *