Dauguma tikriausiai atsimena laikus, kai vienintelė galimybė išsiųsti siuntinį buvo pašto paslaugos. Laimei, tie laikai jau praeityje, ir šiandien galime naudotis žymiai patogesniais ir greitesniais siuntinių siuntimo būdais. Jau esame pripratę prie paštomatų, o pastaruoju metu vis dažniau susiduriame ir su siuntų tarnybomis. Patarsime, ką reikia žinoti apie jų paslaugas.

  • Kaip dirba siuntų tarnybos?

Siuntų tarnybos bendradarbiauja su dauguma siuntų siuntimo paslaugas teikiančių bendrovių. Siuntų tarnybą galima pavadinti tarpininku tarp užsakovo ir siuntinius gabenančių bendrovių. Siuntų tarnybos, atsižvelgiant į užsakymą, pateikia skirtingų siuntėjų pasiūlymus, iš kurių galite pasirinkti jums tinkamiausią.

  • Kokia nauda?

Siunčiant siuntą be tarnybų pagalbos, reikia peržiūrėti skirtingų siuntėjų pasiūlymus, palyginti sąlygas bei išsirinkti geriausią variantą. Tai be abejo užima ne mažai laiko. Siuntų tarnybos pateikia visus galimus variantus vienoje vietoje, taip sutaupant daug laiko. Be to, nereikia patiems kreiptis į kurjerius, nes visi su siunta susiję klausimai suderinami siuntų tarnybos.

  • Į kokias šalis siunčiamos siuntos?

Siuntų tarnybos gali pasiūlyti pakankamai platų šalių pasirinkimą. Apie galimybę siųsti siuntą į konkrečią šalį galite sužinoti siuntų tarnybos internetinėje svetainėje arba susisiekę telefonu ar el. paštu.

  • Ar galima stebėti siuntą?

Dauguma siuntų tarnybų suteikia siuntos sekimo numerį, pagal kurį galima matyti siuntimo eigą bet kuriame jos etape.

  • Nuo ko priklauso kaina?

Kaip ir siunčiant kitais būdais (paštu, kurjerių tarnyba), taip ir siuntų tarnybų siuntimo kainos priklauso nuo šalies, į kurią norima siųsti siuntinį, siuntinio matmenų ir svorio.

Nesvarbu, ar jums reikia išsiųsti tik vieną siuntą, ar šios paslaugos reikalingos reguliariai, išbandykite siuntų tarnybas. Lengvai rasite  geriausią pasiūlymą, paprastai užsakysite paslaugas, o jūsų siunta pasieks gavėją sklandžiai ir greitai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *