Renkantis terasines lentas siūlome skirti kuo daugiau dėmesio smulkmenoms. Juk ne veltui rinkoje yra tiek daug opcijų. Vienos yra geresnės, kitos – ne tokios geros. Dėl to reikia atsakingai vertinti ne tik konkrečius modelius, tačiau ir prekybininkus, kurie jas siūlo pirkti pas juos.

Jeigu Jus tikrai domina gera kokybė, tokiu atveju siūlome pirkti iš sertifikuotų gamintojų. Apsilankykite https://www.prodeck.lt/ ir esame tikri, kad raiste lentas, kurios patinka. Daugelį džiugina ir plati pasiūla, kuri atveria galimybes.

Kaina

Pirmiausia reikia įvertinti savo biudžeto galimybes. Tokiu atveju kur kas greičiau rasite tai, kas Jums tinka ir kas atitinka pinginės poreikius. Kadangi šiuo metu su kainomis galima susipažinti internete – nesugaišite daug laiko. Galiausiai, sutaupyti galima ir per akcijas, tad būtinai sekite pasiūlymus ir pasinaudokite, kai jie yra ir kai jie Jums tinka.

Spalva

Siūlome kuo daugiau dėmesio skirti ir spalvinei gamai, kuri taip pat yra labai plati. Nors dažniausiai rudos lentos yra laikomos klasika, tačiau prekybos vietose galima rasti tikrai daugiau opcijų: nuo geltonų iki raudonų ir net žalių. Kurios Jums labiausiai tinka? Svarbiausia yra rinktis geros kokybės lentas, kad jos tikrai būtų patvarios ir metų eigoje išlaikytų savo spalvinį ryškumą.

Matmenys

Lentos kinta ir savo matmenimis. Jos lemia klojimo greitį ir tuo pačiu estetiką. Kol vieniems labiausiai patinka kuo daugiau mažesnių lentų, tuo tarpu kiti renkasi didesnes, tačiau jas kloja labai greitai. Kadangi daugelis žmonių terasines lentas montuoja patys – reikia įvertinti savo kantrybę ir tuo pačiu laiką, kurį galite skirti. Galiausiai atminkite, kad terasos yra montuojamos daugeliui metų, tad dažnai tikrai verta skirti daugiau laiko, kad rezultatas iki mažiausių smulkmenų būtų toks, koks Jums tinka ir patinka.

Raštas

WPC terasinės lentos taip pat kinta ir savo raštu. Nors jis skirtas patvarumui ir slydimo išvengimui, tačiau kai kuriems vienas patinka labiau nei kitas. O kuris Jums atrodo gražesnis? Svarbu, kad terasa Jums būtų estetiškai patraukli. Tik tokiu atveju buvimas joje kels geriausias emocijas.

Ekologija

Džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi tokias medžiagas bet kokiems statybų etapams, kad jos būtų tvarios gamtai. Lygiai taip pat ir WPC terasinės lentos gali būti draugiškos žmogui ir gamtai. Tiesa, tokiu atveju reikia atsakingai ieškoti prekybos vietos, kurias jas galima įsigyti. Kai kurie siūlo mokėti mažiau, tačiau rinktis tokias, kurios gaminamos iš kitokių medžiagų, nors atrodo kaip originalios. deja, tai ne tik neekologiška opcija, tačiau taip pat ir ne toks patvarus pasirinkimas. Taigi, neapsimoka visomis prasmėmis, tad geriau to vengti. 

Jeigu paieškos trunka ilgai ir apskritai nežinote, kuo vienos lentos skiriasi nuo kitų – siūlome Jums tartis su specialistais, kurie jomis prekiauja. Šiuo metu konsultacijos yra teikiamos net internetu. Esame tikri, kad virtuali pagalba padės greičiau rasti tai, kas geriausiai tinka Jums ir Jūsų svajonių terasai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *