tureklu montavimasKiekvienas, statantis ar įsigijęs būstą su daline apdaila gerai žino, kad yra daugybė detalių, kuriomis reikia pasirūpinti, iki tol, kol būstas bus tinkamas gyventi. Vienas tokių darbų – tureklu montavimas, tinkamas laiptų paruošimas naudojimui. Šiandien straipsnelyje pakalbėsime apie tai, į ką reikia atsižvelgti montuojant turėklus, kokios medžiagos yra geriausios bei koks laiptų turėklų dizainas yra populiarus šiandien.

Montuojant turėklus, labai svarbu, kad būtų išvengta klibėjimo, kad šie būtų pakankamai tvirti ir galėtų atlaikyti žmogaus svorį. Geriausia turėklus projektuoti ir montuoti taip, kad jų galas būtų įmontuojamas į sieną – tai padeda išvengti klibėjimo bei suteikia tvirtumo. Šiandien kaip niekada didelis dėmesys skiriamas turėklų apdirbimo darbams, kitaip tariant, siekiama vengti bet kokių aštrių detalių, taip užtikrinant saugumą tiek vaikams, tiek suaugusiems. Turėklai tvirtinami įvertinus pagrindą, paskyrus visus reikalavimus atitinkantį aukštį, parinkus tokias medžiagas ir apdirbimo technologijas, kad būtų bet kokiu būdu išvengiama barškėjimo – natūralu, kad turėklai visada yra veikiami vibracijos, todėl, pasirinkus netinkamas medžiagas ar prastą apdirbimo metodą, galima gauti nekokybišką rezultatą. Įvertinus visus anksčiau paminėtus aspektus, akivaizdu, kad tureklu montavimas turi būti patikėtas savo darbą puikiai išmanantiems profesionalams. Jeigu senos statybos daugiabučių laiptinėse vyraudavo vieno modelio turėklai, o individualių namų laiptus dažniausiai puošdavo mediniai turėklai ar porankiai, šiandien pasirinkimo įvairovė yra žymiai didesnė. Tiek individualiems pastatams, tiek ofisams ir įmonėms dažniau pasirenkami laiptų turėklai iš dažyto juodojo metalo, taip pat – nerūdijančio plieno bei stiklo konstrukcijų turėklai. Ne paslaptis, kad šiandien dizaineriai į interjero dizainą žvelgia ypač liberaliai, todėl kiekvienas laiptų sprendimas gali būti itin individualus. Laiptų ir turėklų montavimo paslaugas teikiančios įmonės dažniausiai randa sprendimus, kaip turėklus montuoti ant įvairaus tipo pagrindų – betoninių, metalinių bei medinių. Kadangi net ir kokybiškiausiai atliekami darbai nėra amžini, dauguma turėklus montuojančių įmonių teikia ir turėklų atnaujinimo, perdažymo, valymo ir blizginimo, stiklinių konstrukcijų keitimo paslaugas.

Norint įsitikinti, kokios įmonės atliekamas tureklu montavimas yra kokybiškas, reikėtų įvertinti atsiliepimus viešojoje erdvėje, paieškoti įmonės atliktų pavyzdžių, katalogų, dar geriau – pamatyti atliktus darbus gyvai. Linkime pasirinkti geriausius meistrus, kurie sukurs jums tobulus laiptus ir namų jaukumą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *