baidarių-nuoma

Šiandien baidarių nuoma – viena nuotaikingiausių verslo sričių, dovanojanti daug įspūdžių ir gerų emocijų. Itin plati plaukimo maršrutų pasiūla suteikia praktiškai neribotas pasirinkimo galimybes – keliautojai gali rinktis skirtingo sudėtingumo maršrutus ir jėgas išbandyti visuose Lietuvos regionuose. Kad kelionė būtų išties smagi ir įsimintina, jai reikalingas racionalus inventoriaus suplanavimas. Didžiausią dėmesį skirkite plaukimo aprangai ir avalynei.

Jei ketinate plaukti kaitrią vasaros dieną, rinkitės itin lengvus drabužius, kurie nevaržys jūsų judesių ir užtikrins maksimalų komfortą. Geriausias sprendimas – marškinėliai trumpomis rankovėmis ir šortai. Primename, kad net ir kaip atsargiai plauktumėte, baidarių nuoma paprastai neatsiejama nuo didelės drėgmės ir šlapių rūbų. Kad nepatirtumėte sunkumų, iš anksto pasirūpinkite atsarginių rūbų komplektu – šį supakuokite į neperšlampamą maišą. Primename, kad į hermetiškus maišus reikia suvynioti ir piniginę, fotoaparatą, telefoną ar kitus drėgmės bijančius daiktus. Kad išvengtumėte nemalonių staigmenų, į žygį neimkite daugybės technikos prietaisų. Jei ketinate plaukti kelias dienas, verta įsidėti kiek daugiau drabužių. Nepamirškite įsimesti maudymuisi skirtų rūbų. Jei ketinate stovyklauti ir nakvoti gamtoje, jums bus reikalinga apranga nakčiai. Jei galvojate apie plaukimą šaltuoju metų laiku, neišsiversite be kokybiškos termo aprangos, kuri padės palaikyti optimalią kūno temperatūrą, saugos nuo nemalonių aplinkos veiksnių, drėgmės, vėjo ir šalčio.

Kad žygio metu nejaustumėte diskomforto, rinkitės tik patogią, lengvą ir drėgmės nebijančią avalynę. Primename, kad kelionės metu jūsų kojos sušlaps, be to, greičiausiai teks brįsti į vandenį, norint baidarę nutempti ar pernešti ją sausuma. Šiuo atveju jums bus reikalingi vandeniui atsparūs batai, geriausia – pagaminti iš kokybiškos gumos. Nesirinkite lengvai nuimamų batų ar šlepečių, kadangi galite juos pamesti dumble ar vandenyje. Rekomenduojame įsigyti užrišamus ar tvirtai užsegamus vasaros batus. Avalynė turi būti tvirta ir kokybiška, kadangi susidursite su nelygiu paviršiumi (pvz., jums gali tekti lipti parvirtusiu medžiu).

Baidarių nuoma šiltuoju metų sezonu neatsiejama nuo kaitrios saulės ir vabzdžių, todėl kelionėje neišsiversite be kepurės ar skarelės, kuri apsaugos jus nuo perkaitimo. Rekomenduojame pasiimti ir kokybiškus saulės akinius, kurie apsaugos jūsų akis nuo pavojingų ultravioletinių spindulių. Pasiimkite apsauginį kremą nuo intensyvios saulės, kad išvengtumėte skausmingų nudegimų. Pagalvokite apie specialius preparatus nuo vabzdžių įgėlimo. Rekomenduojame su savimi turėti pirmosios pagalbos vaistinėlės rinkinį, kuris padės ištikus nelaimei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *