tušinukai su įmonės logotipuVerslo dovanos su įmonės logotipais labai populiarios užsienio šalyse, bet intensyviai populiarėja ir Lietuvoje, nors vis dar manoma, kad mūsų šalyje tokių dovanų rinka daugeliu atžvilgiu atsilieka nuo Vakarų šalių rinkos. Klientai dažnai ieško ko nors išskirtinio, neįprasto. Vienoms įmonėms būtinai reikia kompiuterizuotų suvenyrų, kiti renkasi labiau asmeniškas dovanas, pavyzdžiui, saldumynus. Galima teigti, kad egzistuoja netgi verslo dovanų mada ir kiekvienais metais būna paklausi vis kokia nors kita prekė, kurios prireikia beveik visiems. Originalias dovanas verslui siūlantys prekybininkai teigia, kad šiuo metu vienos populiariausių verslo dovanų yra tušinukai, puodeliai, padėkliukai, USB laikmenos ir kiti daiktai su verslo logotipu.

Vis dėlto tušinukai su įmonės logotipu – tai klasika, kurią mielai renkasi praktiškai visos įmonės, juk rašymo priemonės reikalingos visiems. Tušinukų būna ant kiekvieno darbo stalo, krepšyje, rankinuke ar aplanke su dokumentais. tad tušinukai su įmonės logotipu – puikus reklaminės informacijos nešiklis, padėsiantis apie jūsų įmonę papasakoti įvairiausiems žmonėms. Tušinukas su įmonės logotipu – tai nebrangus ir tikrai nesunkiai prieinamas būdas padidinti jūsų įmonės žinomumą, pristatyti ją kuo didesniam žmonių skaičiui.

Toks tušinukas – tai reklama, o geras tušinukas su tinkamu ir patraukliu logotipu – tai puiki reklama. Parduotuvės, parduodančios tokius tušinukus, siūlo didžiulį kokybiškų ir gražių rašymo priemonių pasirinkimą. Pavyzdžiui atsivertę elektroninę penstudio.eu svetainę, čia rasite ir paprastesnių rašiklių, ir žinomų bei garsių gamintojų, tokiu kaip Parker ar Waterman, produkcijos. Tokiais tušinukais kiekvienas su malonumu naudosis oficialiuose renginiuose, verslo susitikimuose ar dalykinių pokalbių su partneriais metu. Tokie tušinukai gali būti naudojami ne tik kaip universalūs suvenyrai reklaminių akcijų ar kitų masinių renginių metu. Prabangus stilingas tušinukas su įmonės logotipu – tai puiki dovana išskirtiniams asmenims – ypatingiems klientams ar jūsų verslo partneriams, svarbiems įmonės svečiams. Kaip rodo praktika, reklama ant suvenyrų ir dovanų beveik visada sulaukia teigiamo požiūrio. O tai reiškia, kad tušinukas su įmonės logotipu ne tik padarys jums gerą reklamą, bet ir padės jūsų partnerius ar klientus nuteikti teigiama linkme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *