standartiniai spausdintuvaiEtikečių spausdintuvai palengvina daugelį darbų. Tiesa, didelė etikečių spausdintuvų pasiūla apsunkina kliento pasirinkimo galimybes. Jei niekada anksčiau nesidomėjote minėtuoju pirkiniu, siūlome susipažinti su pagrindinėmis spausdintuvų kategorijomis ir esminiais jų darbo principais.

Etikečių spausdintuvų skirtumai

Kad būtumėte tikri etikečių spausdintuvo kokybe ir profesionalumu, rinkitės tik patikimą ir rinkoje vertinamą pardavėją, kuris padės priimti optimaliausią sprendimą konkrečioje situacijoje ir apmokys, kaip dirbti su pasirinkto modelio įranga. Primename, kad etikečių spausdintuvai gali skirtis ne tik savo dydžiu ir veikimo principais, bet ir spausdinimo mechanizmu bei darbo produktyvumu. Nors spausdintuvai gali būti grupuojami į daugelį atskirų kategorijų, paprastai išskiriami keturi spausdintuvų tipai: standartiniai, nešiojami, spalvoti ir pramoniniai etikečių spausdintuvai.

Etikečių spausdintuvų tipai

Standartiniai spausdintuvai vertinami dėl savo tvirtumo ir patogaus naudojimo. Be to, paprastai šie įrenginiai nereikalauja didelių investicijų. Tokie spausdintuvai leidžia dirbti su bet kokios formos etiketėmis, nes didžioji dalis standartinių modelių turi atskirą slankiojantį sensorių.

Nešiojami etikečių spausdintuvai yra lengvi, patogūs ir mobilūs, todėl su jais galima dirbti ten, kur tik reikia. Juo galima spausdinti įprastus kvitus ir pageidaujamas etiketes. Skirti mobiliam darbui, šie etikečių spausdintuvai yra atsparūs nepalankioms aplinkos sąlygoms, pvz., dulkėms ar drėgmei.

Spalvoti etikečių spausdintuvai paprastai skirstomi į dvi atskiras grupes: įrangą, skirtą komerciniam naudojimui, ir pramoninio tipo spalvotus etikečių spausdintuvus. Komerciniai modeliai padeda taupyti laiką ir išlaidas. Paprastai tokie spausdintuvai turi unikalią etikečių maketavimo programą ir garantuoja greitą etiketės savikainos apskaičiavimą. Pramoniniai spalvoti spausdintuvai dirba itin greitai ir produktyviai, todėl gali atspausdinti didelį kiekį etikečių. Paprastai šiai įrangai nereikalinga atskirų spaudos formų gamyba, todėl taip sumažinami etikečių gamybos kaštai ir laikas.

Pramoniniai etikečių spausdintuvai skirti didelio kiekio etikečių spausdinimui, nepertraukiant gamybos. Priklausomai nuo klientų pageidavimų, galima rinktis įvairios raiškos modelius.

Internetinės ir tradicinės parduotuvės

Etikečių spausdintuvai parduodami tiek internetinėje erdvėje, tiek įprastose prekybos vietose. Abu sprendimai turi savų privalumų ir trūkumų. Apsipirkimas internete paprastai siejamas su mažesnėmis įrangos kainomis ir platesnėmis pasirinkimo galimybėmis. Be to, internetu perkamos prekės yra pristatomos į namus arba darbo vietą. Iš kitos pusės, pirkdami įprastose parduotuvėse galėsite pasikonsultuoti su šios srities specialistais, kurie padės išsirinkti konkrečiai jums tinkantį spausdintuvo modelį ir apmokys su juo dirbti. Jums nereikės gaišti ir papildomo laiko, kadangi pasirinktą spausdintuvą galėsite įsigyti iš karto.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *