Neretai paskola verslui su užstatu tampa geriausiu būdu pradėti kažką savo, naujo, realizuoti save ir nustoti dirbti kitiems – imtis dirbti patiems. Aišku, tam, kad galėtum judėti, reikia geros paspirties. Daug kam tai kaip tik yra ne kas kitas, o tam tikros paskolos internetu verslui. Kokius sėkmingus verslus žmonėms jau pavyko sukurti, pasiskolinus šiek tiek pinigų?

Kūrė papuošalus

Juvelyrė iš nedidelio miestelio pasakoja, kad ilgalaikė paskola verslui tapo atspirtimi jos nedidelei veiklai, kurią mergina visada norėjo kurti. Ilgą lauką studijavusi menus ir juvelyriką, ji ėmėsi šio amato žinodama, kad žmonėms tikrai reikia originalių žiedų, papuošalų, dovanų. Tačiau ta, kad pradėtų gaminti viską ir iš to uždirbti, mergina turėjo šiek tiek pasiskolinti. Juk nuosava juvelyrės įranga kainuoja pinigus. Taigi, kreditas naujam verslui tapo puikiu paskatinimu kuriant savo nedidelę Mažają Bendriją ir kuriant produktus.

Nutarė atidaryti originalų knygyną

Vienas vyras sugalvojo didmiestyje atidaryti prancūziško stiliaus knygyną, kokie yra madingi Vakarų Europoje. Tai knygynas, į kurį gali užeiti, kas nori. Prisėsti, gurkšnoti arbatą, kavą, mėgautis gerais, skaniais, grynais gurkšniais. Taigi, taip puoselėjant mintį apie knygas ir kavą vienoje vietoje, vyrui pavyko sukurti būtent tokį knygyną, apie kokį visada ir svajojo. Žinoma, be paskolos jaunam verslui vyras neišsivertė. Nors iš pradžių buvo baisoka, nes nežinojo, ar visa tai kada nors atsipirks, galiausiai jam pavyko gauti tai, ko jis nori, ir šiuo metu džiaugiasi gausiai lankomu, miesto centre esančiu puikiu knygynėliu.

Medžio darbeliai su išskirtiniu dizainu

Ir daugiau su kūryba susijusių sričių visgi gali tapti sėkmingo verslo modeliais. Tik turite suprasti, kodėl reikia paskolos verslui. Pirmiausia tam, kad būtų nuo ko atsispirti. Steigiant UAB, reikia turėti įstatinį kapitalą. Kitais atvejais, pvz., darant individualią įmonę, tai nėra privaloma. Tačiau pinigų reikia tiesiog nuosaviems būtiniems pirkiniams padengti. Štai vienas vyras sukūrė verslą, kur gamina ypatingo dizaino medžio dirbinius. Tai ir žaislai vaikams, ir gražūs natūralūs mediniai baldai, ir kiti dalykai. Visa tai jam teikia tiek džiaugsmo, kad jis gali tiesiog nesiilsėti. Savo darbą vadina poilsiu. Tačiau pradžiai buvo reikalinga paskola verslui su užstatu. Kad galėtų nusipirkti medienos apdirbimo stakles, visus pjūklus, apdailos įrankius ir kt. Tad visa tai tapo pagrindu sėkmingam verslui, o dabar tinkamai moderuojant reklamą feisbuke ir kitose virtualiose erdvėse, vyras džiaugiasi savo pasiekimais.

Apdailos darbai – paklausūs tam tikroje žmonių kategorijoje

Verta pastebėti, kad apdailos darbai taip pat yra geras būdas užsidirbti. Gerų apdailininkų ir statybininkų vis pritrūksta, tačiau kartais sunku pasakyti, kiek jų iš tikrųjų reikia, ir kokių. Ar trūksta kokybės, ar kiekybės. Neseniai apdailos srityje ėmęs dirbti vyras sako, kad jam patinka toks darbas, kadangi jis jaučia žmonių pasitikėjimą. „Imti paskolą ir pradėti tokį verslą tikrai buvo verta. Žmonės ieško tokių darbuotojų, kuriuos nebijotų įsileisti į namus. Jie nebenori pageriančio kaimyno, kuris atrodo prastai. Jiems reikia gerų, jaunų ir patikimų meistrų, su jais norisi dirbti. Taigi, tai yra mano ir mano įmonės pasirinktas kelias. Kol kas šis verslas einasi neblogai, bent jau paskola šiuo metu yra išmokėta“, – sako jis.

Daugiau apie paskolas verslui: https://www.hipocredit.lt/paskola-verslui/ 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *