plyteliu klijavimas 

Vonios patalpoje plytelės yra dažniausiai pasirenkama medžiaga, kuria dekoruojama ne tik sienos, lubos, tačiau ir grindys.  Žinoma, verta pasirinkti kelių skirtingų spalvų plyteles, derinti jas ir taip pabandyti išgauti raštus, kurie padės vonios kambariui įkvėpti gyvybės bei estetikos. Juolab, plytelių klijavimas vonioje tikrai nėra sudėtingas, tad kiekvienas norintis pats atlikti darbus – turėtų tai padaryti sėkmingai ir be jokių problemų. Svarbiausia, kad šiuo metu egzistuoja ne tik labai platus plytelių pasirinkimas, tačiau taip pat ir labai daug priemonių, kurios padeda tinkamai plyteles pritvirtinti prie konkretaus paviršiaus.

Plytelių klijavimas vonioje bus paprastesnis, jeigu pasinaudosite keliais mūsų patarimais. Kiekvienas jų yra orientuotas į praktiką bei pagalbą. Natūralu, kad neturint patirties net ir plytelių klijavimas gali būti gana sudėtingas. Visgi, įmanomas, tad svarbiausia skirtingi laiko ir tikslingai dirbti.

  • Pradėkime nuo to, kad norint tinkamai klijuoti plyteles – labai naudinga jas pirmiausia išsidėlioti ir tuo pačiu apsiskaičiuoti, kiek vienetų jums reikia. Paprasčiausiai tokiu atveju visas sisteminimas bus kur kas patogesnis bei paprastesnis. Siūlome iškart atsipjauti tas formas, kurios jums bus reikalingos. Ir tai darykite toje patalpoje, kurioje dulkės nenuklos ant sienų. Žinoma, visada galima nusakyti, tačiau kam sau daryti papildomus darbus, kai galima to išvengti.
  • Sekančio žingsnio metu reikia sumaišyti klijus. Kaip tinkamai tai padaryti galite sužinoti paprasčiausiai perskaitę instrukciją. Ji tikrai bus padėta ant dažų ir viskas bus aprašyta labai detaliai. Būtent tai Jums gali padėti tinkamai sumaišyti klijus. O jų maišymas yra kur kas sudėtingesnis darbas nei galėjote pagalvoti. Juk blogai sumaišyti klijai tuo pačiu gali trukdyti ir tinkamai padengti sienas konkrečiomis plytelėmis.
  • Natūralu, kad vonioje drėgmės yra ir jos tikrai daug. Štai todėl būtina įsigyti tokias papildomas priemones, kurios skirtos netrukdyti plytelėms tinkamai prilipti, jeigu greta yra drėgnos vietos. Paprasčiausiai tam tikrose vonios patalpos vietose gali nuolatos vyrauti drėgmė. Labai svarbu, kad tose probleminėse vietose būtų naudojamos papildomos priemonės.
  • Tepdami klijus ant paviršiaus taip pat naudokite specialias priemones. Pačių klijų padengimas turi būti labai lygus ir vienodas. Paprasčiausiai tik taip pavyks užsitrinti, kad ant viršaus uždedamos plytelės tinkamai prilips ir puikiai laikysis. O tai labai svarbu, kadangi patalpoje, kur tvyro drėgmė, plytelės i patys klijai turi kovoti su kur kas daugiau dirgiklių. Štai tinkamas ir tuo pačiu vienodas klijų užtepimas yra labai naudingas ir veiksmingas.
  • Baigus klijuoti plyteles taip pat reikia įvertinti, kokios glaistymo priemonės yra tinkamiausios. Kažkodėl daugelis žmonių renkasi baltos spalvos., tačiau tai ne visada geras pasirinkimas. Baltas glaistas gali labai greitai pageltonyti. Jeigu n esate pasiruošęs skirti labai daug savo brangaus laiko valymui – tokiu atveju geriau rinktis tamsesnės spalvos glaistą. Ji labai puikiai atrodys prie šviesių spalvų plytelių. Pavyks išlaikyti stilių ir tuo pačiu džiaugtis puikiai atrodančiu vonios kambariu.
  • Galiausiai nepamirškite, kad darbo metu labai svarbu naudoti švariais įrankiais. Visada po ranka turėkite vandens bei rankšluostį į kurį galima nuvalyti atsiradusius nešvarumus. Tik tokiu atveju pavyks plyteles išlaikyti švariomis.

Plytelių klijavimas vonioje yra kur kas sudėtingesnis darbas nei galėjote pagalvoti. Visgi, įsigijus tinkamas priemones galiausiai rezultatas jus nudžiugins ir pati vonia bus ne tik graži, tačiau taip pat ir funkcionali, o sienos – ilgaamžės.

Leiskite sau gyventi tobuloje aplinkoje. Daugiau informacijos apie plytelių klijavimą http://www.knauf.lt/kaip-atlikti-darbus/plyteliu-klijavimas/

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *