vonios baldai

Vonios kambario įrengimas gali sukelti nemenką galvos skausmą. Vonios baldai skiriasi savo dizaino sprendimais, funkcionalumu ir stiliumi, be to, jų išdėstymas taip pat reikalauja atsižvelgti į praktiškumą, kad šiame kambaryje jaustumėmės patogiai ir komfortiškai, o pati erdvė būtų stilinga ir graži. Pastaraisiais metais interjero dizainas tapo glaudžiai susijęs su fengšui taisyklėmis, kurios ieško harmonijos ir pilnatvės kasdienėje žmogaus aplinkoje.

Puikiai dirbanti santechnika

Pagal fengšui vonios kambariui keliami gana griežti reikalavimai. Visų pirma dėl to, kad vonios kambaryje gausu vamzdžių ir atvirų ertmių, pro kurias gali išeiti energija. Be to, vonios kambaryje dominuoja vandens elementas, su kuriuo iš esmės reikia elgtis atsargiai. Labai svarbu pasirūpinti, kad vonioje visa santechnika veiktų be priekaištų, nes manoma, kad pratekantis vanduo yra susijęs su turto praradimu. Svarbu visuomet uždengti tualeto dangtį. Jei yra galimybė, rekomenduojama užkimštus laikyti ir kanalizacijos subėgamuosius vamzdžius. Auksinė fengšui taisyklė teigia, kad, siekiant apsisaugoti nuo neigiamų emocijų, namuose negalima palikti atvirų vonios kambario durų.

Daugiau žemės elementų

Kadangi vandens elementas dažniausiai siejamas su šalčiu, harmonijai palaikyti reikia daugiau šviesos, šilumos, šviesių spalvų, natūralių medžio elementų, medvilninių aksesuarų. Vonios baldai turėtų būti pastelinių tonų, spintelių stalviršiams rinkitės medį. Puikus sprendimas – medines grindis imituojančios plytelės. Fengšui specialistai teigia, kad naudinga įtraukti žemės elementų – geltonos, aukso, rusvos spalvos. Tai gali būti rankšluosčiai, kilimėliai ar kiti vonios aksesuarai.

Pagrindiniai vonios baldai neturėtų patekti į dėmesio centrą

Laikantis fengšui rekomendacijų, vonios kambarys turėtų būti planuojamas kuo toliau nuo įėjimo ar gyvenamųjų zonų, be to, ši erdvė neturėtų pernelyg kristi į akis, venkite itin puošnių durų. Tik užėjus į vonios kambarį, unitazas ir vonia neturėtų būti tie baldai, kurie iškart krenta į akis. Įrangą ir prietaisus reikėtų išdėlioti taip, kad jie nedominuotų. Čia gali puikiai pasitarnauti surenkamų sienelių sistemos, kuriose galima paslėpti vandentiekio ir nuotekų įvadus. Apskritai, vonios kambarys turėtų būti pakankamai erdvus ir didelis, į jį turėtų patekti dienos šviesos, todėl geriausia rinktis erdvę su langais. Vonios kambaryje turėtų atsirasti vietos ir vešliems augalams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *