Brangiam žmogui išėjus į amžinojo poilsio vietą ir šiek tiek susigulėjus emocijoms, kaip niekada suvokiame gyvenimo trapumą bei imame branginti kiekvieną akimirką. Ar, kad ir kaip sunku bebūtų, turime stengtis taip elgtis. O sėdėti tarp keturių sienų prabangos neturime. Į priekį eiti verčia ne tik iki šiol turėtos pareigos, bet ir naujai atsiradusi prievolė – kapavietės įrengimas bei priežiūra. Kapus tvarkome ne dėl kitų akių (tačiau, kaip bebūtų, kitų vertinimo vis tiek neišvengsime). Tai – mirusio žmogaus atminimo įamžinimas bei vieta, kurioje nuo šiol jūsų kontaktas bus artimiausias. Tai – mūsų meilės ir pagarbos velioniui išraiška, tad, natūralu, viską norime padaryti tinkamai. Natūralu, jog tai – nėra darbas, kurio atlikime gali girtis patirtimi. Padaryti viską tinkamai, atsižvelgiant į turimus pageidavimus bei galimybes, padėti gali Monumentas.lt ir jų atliekami kapaviečių projektai bei kitos paslaugos, susijusios su kapaviečių priežiūra.

Kapaviečių projektai apima viskas detales nuo A iki Z, matomas kapavietėje. Priklausomai nuo konkrečių klientų pageidavimų, atliekant kapavietės projektą, dėmesys skiriamas:

  • paminklo formai, dydžiui, medžiagai, iš kurios šis yra pagamintas
  • kapų tvorelės spalvai, formai, tekstūrai;
  • kapų plokštės spalvai, tekstūrai;
  • kapavietės apželdinimui;
  • dekoratyvinių akmenukų formai, spalvai;
  • trinkelėms bei kitoms aktualioms detalėms.

Kapaviečių projektai aktualūs tiek naujoms kapavietėms, tiek jau seniai įrengtoms, tačiau reikalaujančioms kardinalių pokyčių. Kai kurie klientai turi aiškią viziją, kaip įsivaizduoja savo artimojo amžinojo poilsio vietą, tuo tarpu kitiems reikalingos profesionalios konsultacijos. Monumentas.lt atstovai savo klientams siūlo rinktis iš plataus kapaviečių projektų katalogų ir kiekvieną jų koreguoti atsižvelgiant į savo pageidavimus.

Kuo remiantis, priimant sprendimą, kai atrodys kapavietė? Specialistai pataria skirti dėmesį ne tik tuo metu vyraujančioms tendencijoms šioje srityje, bet ir savo estetiniam suvokimui, kapavietės vietai, savo finansinėmis galimybėms bei turimo laiko kapavietės priežiūrai atžvilgiu. Tiesa, jei tektų remtis paskutiniu kriterijumi, turbūt visose kapavietės būtų dengiamos aklinomis plokštėmis. Aktyvus gyvenimo ritmas lemia, jog retas galime dažnai lankytis kapinėse. Išeitis – profesionalai, kurie ne tik parengs ir įgyvendins kapavietės projektą, bet ir teiks šios priežiūros paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *