Natūralūs perlai tikrai nėra pigūs. Tikrai jų vertė nenusakoma keliolika eurų. Kaip ir visos prabangos prekės, taip ir perlai turi savo vertę ir ji nėra pigi. Nors šis apibūdinimas ir nėra visiškai teisingas, nes vieniems gali atrodyti nedaug mokėti šimtą ar kelis už vienetinius perlų auskariukus, o kitiems tai gali prilygti prabangos prekėms. Užsukę į fashiongold tikrai rasite tuos vienintelius, kurie gali labai greitai pavergti Jūsų širdį. Tad tai gali būti maža dovanėlė sau, jei esate moteris, arba padarykite siurprizą ir nustebinkite Jums brangų žmogų dovanodami ilgaamžę perlų dovaną.

Užsukę į fashiongold el. parduotuvę iš karto pamatysite, jog yra ne vienos rūšies perlai. Visų pirma į ką iš karto atkreipsite dėmesį – tai jų spalvos skirtumai. Dažniausiai esame įpratę matyti bei sutikti baltos spalvos perlus. Bet tai tikrai nėra vienintelė jų spalva. Dar gali būti pilki, juodi ar net spalvoti.

Juodi perlai

Tikriausiai daugeliui egzotiškiausiai ir  netikėčiausiai atrodo juodos spalvos perlai ir papuošalai su jais. Šios spalvos perlai dar vadinami Taičio perlai. Tokio metalinio ir tamsaus atspalvio neturi jokios kitos perlų rūšys. Kiekvienas jų yra išskirtinis, tad surasti jam porą yra nelengva užduotis ir papuošalų gamintojams tenka perrinkti tūkstančius perlų, norint surinkti panašaus atspalvio bei spindėjimo auskarų porą ar vėrinį.

Australijos perlai

Kiti perlai, kurie akimirksniu prikaustys dėmesį – tai Australijos perlai, kitaip dar vadinami Pietų jūros perlais. Taip yra dėl to, jog šie gamtinės kilmės organiniai brangakmeniai auga Šiaurės Vakarų Australijos krante. Jie iš kitų mus pakeri savo dydžiu (8-22 mm). Būtent tai yra Australijos perlų išskirtinumas. Tokie kieti, apvalūs arba apvaliai artimos formos pusbrangiai mineralai yra labiau vertinami, nes jų išauginama nedaug ir šių perlų kaina visada bus didesnė. Šie Pietų jūros perlai idealiai atspindi šviesą ir labai gerai blizga, nes turi išskirtinį tankumą bei itin storą perlamutrą.

Japonijos perlai arba Akoya

Tai – dar viena jūrinių perlų rūšis. Šie pusbrangiai mineralai yra geriausiai žinomi bei labiausiai vertinami pasaulyje. Nors jie nėra tokie dideli (1-11 mm) kaip Australijos perlai, bet išsiskiria iš kitų tobulai apvaliomis formomis, turintys itin gražų blizgesį ir puikiai atspindintys šviesą.

Atėjo laikas ir Jums pasipuošti perlais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *