garazo vartu remontasGaražo vartai – svarbi namų saugumo detalė. Ypač tais atvejais, kai garažas yra sujungtas su gyvenamuoju namu. Dažnai tokiais atvejais iš garažo lengva patekti tiesiai į namą, todėl garažo vartai čia atlieka svarbų vaidmenį. Pasitaiko atvejų, kai sugedus vartams, žmonėms mano, kad garažo vartų remontas – nesudėtingas darbas, galima juo pasirūpinti ir pačiam. Tačiau tai nėra tiesa.

Dažniausiai garažo vartų gedimai pasimato po žiemos. Ypač tais atvejais, kai vartai nejudinami arba kuriam laikui paliekami nevisiškai uždaryti. Tuomet gali atsirasti įvairių gedimų. Specialistai įspėja, kad apie garažo vartų gedimus galima sužinoti daug ankščiau nei vieną rytą pamatyti, kad vartai neatsidaro. Dažniausiai apie rimtesnius gedimus praneša iš anksto pasirodantys signalai.

  • Sunkiai juda. Vienas svarbiausių signalų, dėl kuriuo reikėtų susimąstyti. Jeigu vartai pradėjo judėti lėčiau ir sunkiau, greičiausiai, laikas peržiūrėti visus mechanizmus.
  • Nemalonus garsas. Jeigu darant garažo varytus, girdimas nemalonus garsas, toks kaip metalo trynimasis, girgždesys ar cypimas, reikėtų pasirūpinti garažo vartų apžiūra. Gali būti, kad reikalinga specialisto pagalba, kuris galės pasakyti, koks  vartų remontas reikalingas.
  • Trūkčioja. Dar vienas mechaninis signalas, kad vartų sistemoje gedimas. Tokiais atvejais, kai vartams besiveriant, jie ima trukčioti, reikėtų rimtai sunerimti. Gali būti, kad sistema kažkur užsikerta ir vieną rytą ar vakarą vartų negalėsite atidaryti.

Ar visada reikalingas vartų remontas?

Labai dažnai žmonės galvoja, kad vartus tikrai gali susiremontuoti patys. Juk tai nėra tvoros vartai, tad čia galima ir pačiam daugiau eksperimentuoti. Tačiau dažniausiai tokie eksperimentai pasibaigia liūdnai. Galiausiai nepavykus susitvarkyti patiems, vartus vis tiek tenka parodyti profesionalams. O šiems darbo būna tik padaugėję.

Todėl specialistai įspėja jokiu būdu patiems neremontuoti garažo vartų jeigu jie pirkti oficialiai iš įmonės. Tokiems gaminiams dažniausiai suteikiama ilga garantija. Todėl geriau kreipkitės į įmonę ir ji pasirūpins, kad būtų atliktas kokybiškas garažo vartų remontas. Greičiausiai jis dar Jums bus ir nemokamas. Tuo tarpu jeigu bandysite darbų imtis patys, tikėtina, ne tik pažeisite mechanizmus, sugadinsite vartus, bet kartu teks atsisveikinti ir su garantinio aptarnavimo galimybe. Geriau tokius darbus patikėti specialistams. Tikėtina, kad taip sutaupysite ne tik nemažai savo laiko, bet ir pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *