pinigai

Jeigu kažkur girdėjote, kad šiuo metu pasiskolinti gali bet kas, tuomet turėtumėte numoti ranka į tokius gandus. Šiuo metu skolintis bet kas negali. Greitos paskolos neturintiems darbo vis dėlto yra neprieinamos. Aišku, jeigu esate darbo biržoje užsiregistravę ir turite bedarbio statusą, tuomet tai ir bus taikoma būtent jums. Tačiau, jeigu neturite darbo, bet nesate registruoti bedarbiai, tuomet situacija šiek tiek keičiasi. Žinoma, jums tektų gauti pajamas iš kažkokių alternatyvių šaltinių, o svarbiausia – tie pajamų šaltiniai turi būti tvarūs. Yra daugybė mitų, kuriuos aiškinama, kad skolintis iš paskolų bendrovių gali kiekvienas panorėjęs. Tačiau, taip tikrai nėra, nes rinka yra griežtai reguliuojama ir kiekviena susižengimas anksčiau ar vėliau matomas Lietuvos bankui.

Visiems galvojantiems apie paskolos ėmimą internetu ir ne tik, būtina suvokti, kad paskolos dydis nustatomas atsižvelgiant į tai, kokias pajamas gauna asmuo. Aišku, ne ką mažiau svarbi yra informacija, susijusi su asmens turimais finansiniais įsipareigojimais. Jeigu jų bus daug, tuomet savaime aišku, kad toks asmuo sunkiai moka įmokas. Dėl šios priežasties kreditoriai vargu ar norės jums paskolinti pinigų. Paprastai kalbant, daug ką lemia pajamų šaltiniai, jų sumos bei turimi įsipareigojimai. Aišku, tai nėra vieninteliai kriterijai, kuriais privalo remtis kreditus išduodančios bendrovės.

Pravartu žinoti, kad sunkiausia skolintis yra tuomet, kai bandoma gauti nemažas sumas trumpam terminui. Trumpalaikiai kreditai toli gražu nėra taip lengvai grąžinami, kaip kitiems atrodo. Tokios paskolos yra gana pavojingos net ir tuo atveju, jeigu jos suteikiamos be palūkanų. Dideles sumas reikia grąžinti laiku, o svarbiausia – per trumpą laikotarpį reikiamos sumos nesurenka daugelis žmonių. Tačiau, pabrėžtina, kad kreditoriai patys paskaičiuoja ar asmenys sugebės grąžinti skolas laiku. Jeigu bus matoma, kad per trumpą laiką asmuo papildomų pajamų negaus, tuomet toks trumpalaikis kreditas nebus išduodamas. Tiesiog tai būtų neracionalu.

Norintiems greitai gauti pinigų kažkokių poreikių tenkinimui, svarbiausia yra atsižvelgti į savo situaciją ir nesiskolinti neatsakingai. Greitieji kreditai gali ne tik pagelbėti, bet kai kuriais atvejais dar ir pakenkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *