nestandartinių baldų gamybaLietuvoje ir visame pasaulyje vis labiau ryškėjantis gyventojų individualizmas paliečia ir nekilnojamojo turto rinką – vienviečių būstų nuoma ir pardavimai auga lyg ant mielių. Tačiau estetikos ir jaukumo ištroškusiems naujųjų būstų gyventojams neretai tenka nusivilti – baldų ir interjero dekoro parduotuvės dar nėra pilnai prisitaikiusios prie rinkos ir negali patenkinti visų pirkėjų lūkesčių bei pageidavimų. Dėl šios priežasties nestandartinių baldų gamyba tampa itin patraukliu pasirinkimu įsirengiant naujas ar perdekoruojant esamas namų erdves.  Kokius baldus pasirinkti, norint sutaupyti vietose ir taip mažose patalpose? Štai mūsų pasiūlymai!

Standartinę sofą-lovą pakeiskite sienine lova. Sofa-lova jau savaime yra vietą taupantis baldas, tačiau kai ji užima pusę Jūsų kambario – metas kažką keisti. Būtent šioje situacijoje vienas patraukliausių sprendimų yra sieninė lova. Iš šono atrodanti kaip įprasta spinta, ši lova išsiskleidžia patraukus spintos dureles – lygiai  tokiu pačiu principu, kaip atidarinėjame yprastą spintą. Toks sprendimas padės sutaupyti vietą ir kurs estetiškesnį ir patrauklesni kambario interjerą.

Staliukas transformeris. Nuo mažo televizoriaus staliuko užkandžiams iki vidutinio dydžio darbo stalo – nestandartinių baldų gamyba tuo ir yra patraukli, kad gali patenkinti individualius Jūsų būsto poreikius. Staliukai transformeriai  žavi savo paprastu valdymu – pakanka tik patraukti jo kampą ir iš mažo dekoratyvinio staliuko jis gali virsti valgomojo stalu, prie kurio mėgausitės gardžiais patiekalais su savo draugais.

Vaikų kambarys – viena problematiškiausių erdvių mažuose būstuose. Vaikų baldai neretai užima daug vietos ir taip mažuose vaikų kambariuose, ypatingai pirmaisiais mažylių gyvenimo metais – čia turi tilpti ir lovytė ir vaikštukai, taip pat rūbų spinta ir dar galybė vaiko žaislų… Kaip išspręsti šią problemą? Čia ir vėl gali pasitarnauti sieninė spinta-lova. Spinta uždaroma ir atidaroma lengvu judesiu – naktį ar per pietų miegą, atidarius spintos duris išskleidžiama lova, o uždarius spintą – rūbai, žaislai ir pati lova lieka paslėpti, taigi kambarys lieka tvarkingas ir estetiškai patrauklus.

Taigi, kad ir kokia maža būtų Jūsų namų erdvė – visada galima rasti estetišką, erdvę taupančią ir specialiai Jūsų namams pritaikytą išeitį. Nestandartinių baldų gamyba neabejotinai gali būti tas sprendimas, padėsiantis Jums sutaupyti vietos įsirengiant patrauklų ir estetišką interjerą pagal Jūsų pačių individualius norus, poreikius bei pageidavimus!

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *