siuntos

Niekas kitas taip nedžiugina kaip lauktuvės iš namų ar dovanos. Tačiau dauguma žmonių tikrai pritars, kad žymiai smagiau yra patiems dovanoti dovanas, nei jas gauti. Todėl praleidžiame žymiai daugiau laiko ieškodami įdomesnės dovanos ar malonios smulkmenos savo draugams ir artimiesiems. Kai jau būname suradę ir nupirkę tai ko ieškojome, tada mums kyla kitas iššūkis – rasti patikimą siuntų tarnybą, kuri ne tik laiku, bet ir saugiai pristatytų siuntą mūsų nurodytų adresu. Tad nuo ko reiktų pradėti šią paiešką?

Visų pirma įsivertinkite, kokie yra jūsų reikalavimai ir poreikiai siuntų tarnybai. Ar jums svarbus yra siuntos pristatymo laikas? Saugumas? O gal jūs ieškote pigios siuntų tarnybos, kuri galėtų greitai ir pigiai pristatyti jūsų siuntą?

Žinoma visuomet informacijos galima paieškoti internete, tačiau ką daryti jei sunku išsirinkti patogiausią variantą iš pasiūlos gausos? Visada galima paprašyti rekomendacijų ir pagalbos socialiniuose tinkluose, tačiau tai nėra labai patikimas būdas, nes kas tinka vieniems, ne visada tiks kitiems. Tada geriau pasirinkti keletą tarnybų ir įvertinus savo siuntos dydį ir svorį, nusiųsti užklausą kiek galėtų kainuoti siuntos siuntimas. Taip pat dauguma siūlo ir elektronines skaičiuokles, kur galite suvedę duomenis, apskaičiuoti preliminarią siuntimo kainą. Tačiau reiktų nepamiršti, kad siunta turi būti tinkamai supakuota, jos turinys turi atitikti reikalavimus, kurie yra nurodyta Lietuvos Respublikos Muitinės departamento interneto svetainėje. Ypač pasaulinės pandemijos metu, įvedus karantino apribojimus, yra sugriežtinta siuntų siuntimo į užsienį tvarka, ypač kalbant apie šalis, kurios nepriklauso Europos Sąjungai. Tinkamai paruošus siuntą, jums beliks ją užregistruoti, pasiruošti reikalingus dokumentus ir laukti kurjerio arba pačiam jį perduoti siuntų tarnybai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *