Ėdalo katėms įvairovė ir stebina, ir maloniai glumina: skirtingi gamintojai, įvairios maisto rūšys, skirtinga sudėtis bei kt. Tarp įprasto sauso ar šlapio ėdalo galite rinktis ir hipoalerginį, vieno baltymo, BARF mitybos principus atitinkantį ar dar kitokį. Štai pastarasis – BARF – maistas jau kuris laikas sulaukia vis daugiau kačių šeimininkų dėmesio, tad tikslinga paminėti, kokia naudą teikia toks mitybos principas.

Kodėl naudinga katę šerti BARF maistu?

Pasižvalgę po šio tipo ėdalo pasiūlą netruksite pastebėti, jog https://evet.lt/category/maistas-katems?maisto-rusis6=barf išsiskiria natūralia sudėtimi – bene absoliuti dauguma šio tipo ėdalo yra iš 100 proc. mėsos. O atsižvelgiant į tai, kad katės yra mėsėdžiai gyvūnai ir mėsa jų racione yra svarbiausias ingredientas, tai abejonių nekyla, kad toks maistas bus labai geras pasirinkimas.

Kalbant apie BARF maisto naudą katėms pirmiausia akcentuojamas energingumas – tokiu ėdalu šeriamos katės pasižymi didesniu energijos lygiu, mat gauna pakankamai gyvulinės kilmės baltymų. Taip pat toks maisto tipas dėl natūralaus riebumo labai naudingas ir dailiam kailiui bei sveikai odai palaikyti. Verta paminėti ir BARF pašaro kokybę bei maistingumą. Šis ėdalas turi ne tik baltymų, riebalų, tačiau ir katėms reikalingų vitaminų bei mineralų. Ne mažiau svarbu ir tai, kad natūralia sudėtimi išsiskiriantis maistas neturės jokių konservantų, skonio ar kvapo stipriklių bei kitų nepageidautinų priedų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *