plaukimas baidarėmisPlaukimas baidarėmis yra viena smagiausių pramogų Lietuvoje. Anksčiau vandens sportas nebuvo labai aktyvus, tačiau paskutiniais metais jis vis gyliau ir gyliau įleidžia savo šaknis. Baidariuagentura.lt nuomoja kokybiškas baidares ir jų priedus tiems, kurie nori susidraugauti su vandeniu. Tai puiki pramoga tiek aktyviems, tiek mažai sportuojantiems asmenims. Puikiai tinka ir vaikams bei senoliams, kurie nori išbandyti ką nors naujo.

Baidariuagentura.lt – puiki viena išbandyti šį vandens sportą, tačiau jeigu norite susipažinti su daugiau galimybių, tokiu atveju pasiūlymus lyginkite pagal žemiau mūsų minimus kriterijus.

  1. Kaina. Žinoma, kad tai vienas svarbiausių kriterijų renkantis baidares. Plaukimas baidarėmis tikrai labai pigi pramoga. Bene tai ir lemia, kad vis daugiau žmonių pasiduoda baidarių karštinei.
  2. Upė ir trasa. Lietuva – upių ir ežerų kraštas, tad nesunkiai net ir savo rajone atrasite vandens telkinį, kur suteikiamos galimybės išsinuomoti baidarę. Jeigu nenorite toli vykti – tokiu atveju ieškokite kas arčiau namų!
  3. Baidarės. Pačios baidarės dažniausiai būna dviejų vietų, tačiau galima atrasti ir šeimynines, kuriose sėkmingai plaukia bent jau trys asmenys.
  4. Priedai. Ne visi nuomos punktai teikia baidarių priedus, kurie padeda plaukimą padaryti kur kas smagesniu ir gal saugesniu. Tai ypač atkalu asmenims, kurie plaukia su vaikais.
  5. Atsiliepimai. Komentarai reikalingi ne tik apie pačią nuomos agentūrą, tačiau ir upę, kuria planuojate plaukti. Žinoma, viskas labai dažnai priklauso ir nuo oro, tačiau kai kurios trasos yra kur kas smagesnės ir judėti jose reikia daug dažniau. Kitu atveju plaukimas gana ramus ir tai labai mėgsta šeimos.

Ieškodami vietos, kur nuomoja baidares, palyginkite kuo daugiau skirtingų aspektų, kad pasirinktas variantas Jums puikiai tiktų. Svarbiausia žengti žingsnį ir išbandyti baidarių teikiamas pramogas. Daugelis žmonių sutinka, kai vienas įsimintiniausių nuotykių. Jeigu bijote plaukti – būtinai dėvėkite gelbėjimosi liemenę ir tuo pačiu pasitarkite su instruktoriumi kas ir kaip. Žinant smulkmenas baimės dažniausiai dingsta.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *