Lubrikantas – tai priemonė, kuri kiekvieną meilės žaidimą gali padaryti sklandesniu ir malonesniu. Įsigykite lubrikantą ir pamatysite, kaip greitai pamiršite apie diskomfortą sekso metu. Lubrikantus pirkti yra patogu tiek fizinėse, tiek internetinėse parduotuvėse.

Lubrikantai oraliniam seksui

Oraliniam seksui skirti lubrikantai dažnai yra vadinami „valgomaisiais“ lubrikantais. Toks pavadinimas iš tiesų yra labai tikslus, nes oraliniai lubrikantai yra gaminami iš medžiagų, kurias yra saugu nuryti, be to jie išsiskiria ir maloniu skoniu bei kvapu. Pažymėtina, kad oraliniai lubrikantai iš tiesų yra labai universalus pasirinkimas, nes jie yra tinkami ne tik oralinėms „glamonėms“, bet ir analiniam bei vaginaliniam seksui ir kai kurie net įprastam masažui.

Jeigu vis dar neišbandėte oralinių lubrikantų, nes baiminatės alerginių ar kitų nepageidaujamų organizmo reakcijų į šio lubrikanto sudedamąsias dalis, užtikriname, kad to baimintis visai neverta. Nepriklausomai nuo to, kad oraliniai lubrikantai yra labai kvapnūs ir „skanūs“, dažniausiai jie yra gaminami be stiprių cheminių medžiagų, saldiklių, glitimo bei parabenų.

Lubrikantai vaginaliniam seksui

Vaginaliniam seksui skirti lubrikantai yra nepakeičiami tada, kai norima užsiimti kokybišku vaginaliniu seksu, nejaučiant jokio diskomforto dėl to, kad moters makšties gleivinė nėra pakankamai sudrėkusi. Nepakankama lytinių organų gleivinės drėgmė sąlygoja nemalonius ar net skausmingus lytinius santykius, todėl lubrikanto naudojimas, norint išvengti nemalonių pojūčių, yra privalomas.

Moterims, kurios skundžiasi elastingumą praradusia, jautria bei sausa gleivine, puikiai tiks medicininės paskirties vaginaliniai lubrikantai, kurie yra gaminami vandens pagrindu. Šie lubrikantai savo sudėtyje neturi jokių aliejų, kvapiklių ar parfumerijos produktų, todėl yra tinkami ir kasdieniam naudojimui. Pažymėtina, kad medicininės paskirties vaginaliniam seksui skirti lubrikantai yra dermatologų patikrinti ir labai gerai įvertinti, be to jie yra itin skalsūs bei gali būti naudojami su latekso prezervatyvais ir įvairiais sekso žaislais, įskaitant silikoninius.

Vandens pagrindu pagaminti vaginaliniai lubrikantai savo sudėtyje gali turėti įvairių žmogaus organizmui naudingų medžiagų, kaip, pavyzdžiui, jūrinis kolagenas, alijošius ir t. t. Tokios sudėties vaginalinis lubrikantas užtikrina ilgalaikį drėkinimą bei teigiamai veikia intymias zonas. Jūriniu kolagenu praturtintas lubrikantas yra tinkamas naudoti su latekso prezervatyvais bei įvairiais sekso žaislais. Šis lubrikantas taip pat geras pasirinkimas ir solo žaidimų virtuozams.

Lubrikantai analiniam seksui

Analinis seksas be tinkamo lubrikanto yra sunkiai įsivaizduojamas. Analiniam seksui skirti lubrikantai gali būti gaminami vandens, silikono arba vandens ir silikono pagrindu.

Vandens pagrindu pagaminti analiniam seksui skirti lubrikantai labai lengvai nusiplauna, todėl nėra geriausiais pasirinkimas, jeigu planuojate analiniu seksu užsiimti duše ar vonioje, tačiau šie lubrikantui yra tinkami naudoti su sekso žaislais.

Analiniai lubrikantai, pagaminti silikono pagrindu, priešingai nei vandens pagrindo analiniai lubrikantai, yra tinkami ir meilės žaidimams duše ar vonioje, nes jie yra tirštesni ir ilgiau išliekantys. Žinoma, silikono pagrindu pagamintų lubrikantų nederėtų naudoti su prezervatyvais, išskyrus tuos prezervatyvus, ant kurių pakuotės nurodyta, kad jie yra tinkami naudoti su silikono pagrindo lubrikantais, bei sekso žaislais.

Hibridiniais vadinami vandens ir silikono pagrindo lubrikantai yra suderinami su lateksu, todėl juos saugu naudoti su latekso prezervatyvais. Puikų slydimą užtikrinantys hibridiniai lubrikantai užtikrina puikų drėkinimą bei sklandų slydimą viso „žaidimo“ metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *