sportinė aprangaVisi tėvai nori, kad jų vaikas būtų sveikas ir aktyvus. Kad padėtume mažiesiems augti, stiprėti ir vystytis, privalome skirti daug dėmesio jų sveikatai, tinkamai mitybai ir fiziniam aktyvumui. Ekspertai teigia, kad vaikų noras judėti yra prigimtinis dalykas, todėl kiekvienas tėvas turi skirti dėmesio jo lavinimui ir ugdymui. Nors vaikai sportuoja darželyje ir mokyklose, negalima pamiršti ir fizinės veiklos namuose – aktyvaus laisvalaikio lauke ar judėjimo žaidimų kambaryje. Be to, nepamirškite, kad sportuodamas vaikas turi jaustis laisvai ir patogiai. Čia svarbų vaidmenį atlieka tinkamai parinkta sportinė apranga.

Nors daugelis tėvų nekreipia dėmesio į tai, kaip jų mažieji yra apsirengę treniruočių metu, ekspertai teigia, kad toks elgesys yra ydingas. Jei sportuodamas vaikas nesijaučia patogiai, mažėja jo motyvacija ir noras siekti užsibrėžtų tikslų. Be to, sudrėkusi sportinė apranga gali pradėti dirginti odą ir sukelti alergiją. Galiausiai, ant kūno susikaupęs prakaitas gali tapti įvairių susirgimų ir peršalimo priežastimi. Kad išvengtumėte minėtųjų rūpesčių ir užtikrintumėte maksimalų komforto jausmą, įsitikinkite, kad vaiko sportinė apranga atitinka esminius sporto drabužių reikalavimus.

Viena svarbiausių jūsų užduočių – įsigyti idealiai vaikui tinkančius sportinius drabužius. Nepirkite didesnių ar mažų rūbų, kadangi vaikas nesijaus patogiai – laisva apranga trukdys pratimams ir negalės užtikrinti maksimalaus komforto, o itin aptempti drabužiai spaus ir dirgins odą. Jei vaikas sportuoja daug ir aktyviai, pagalvokite apie specialius termo drabužius, kurie padeda palaikyti optimalią kūno temperatūrą ir šalina perteklinę drėgmę. Tokie drabužiai apsaugo nuo nemalonaus prakaito kvapo ir neleidžia šiam kauptis ant kūno, todėl vaikas jausis patogiai ir bus apsaugotas nuo peršalimo. Be to, kokybiška sportinė apranga gaminama iš specialios struktūros audinio, tinkančio net ir jautriai ar alergiškai odai.

Jei vaikas nemėgsta intensyvių treniruočių, jam vis tiek bus reikalingi termo apatiniai – tai puikus sprendimas tuo atveju, jei mėgstate daug laiko praleisti lauke, pvz., vaikščiojate po parką ar žaidžiate lauko žaidimus. Minėtieji rūbai neleis kauptis prakaitui, maloniai priglus prie kūno ir padės palaikyti optimalią temperatūrą, kas itin svarbu tuo atveju, jei oro temperatūra lauke yra kiek žemesnė (kalbant apie pavasario, rudens ir žiemos sezonus). Džiugu tai, kad šiandien galima rinktis iš itin plačios vaikams skirtos sportinės aprangos pasiūlos – pirkėjams siūlomi įvairaus dizaino ir skirtingų spalvų drabužiai, atitinkantys net ir išrankiausio vaiko lūkesčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *