Jeigu statotės naujus namus ir dar iki galo nesate apsisprendę, kokią šilumos sistemą reikėtų pasirinkti, šis straipsnis kaip tik jums. Čia aiškiai, konkrečiai ir glaustai papasakosime apie šilumos siurblius oras – vanduo, kuo jie išskirtiniai ir kodėl verta juos rinktis. Tad jei ši šilumos sistema yra vienas iš variantų, galbūt visa informacija leis priimti vieną ar kitą sprendimą.

Kiek kainuoja šilumos siurbliai oras – vanduo?

Tikriausiai kaip ir daugelio daiktų, taip ir šio įrenginio vienos nustatytos kainos nėra, Nustatant kainą yra atsižvelgiama į daugelį dalykų, tai yra kas yra šio prietaiso gamintojas, koks yra naudingumo koeficientas, koks yra įrenginio galingumas ir panašiai. Tad kainos gali svyruoti ir būti tikrai gan ženklūs skirtumai. Tačiau verta pabrėžti tai, kad renkantis šią šilumos sistemą nereikėtų per daug taupyti ir rinktis pačio pigiausio varianto, nes labai didelė tikimybė, kad tokia sistema nepraėjus ilgam laikotarpiui pradės gesti ir tada reikės investuoti papildomas lėšas į jo remontą, o kartais gali atsitikti taip, kad tokią sistemą reikės keisti. Nors tai yra nemaža investicija, tačiau didesnės sumos tikrai verta.

Nesudėtingi montavimo darbai

Tikriausiai kas nedaug nusimano apie šią sistemą gali atrodyti, kad šilumos siurblio oras – vanduo montavimas yra be galo sudėtingas ir užtrunkantis nemažai laiko. Tačiau pasigilinus į visus darbus pamatysite, kad tai nėra labai sudėtingas darbas ir jį galima atlikti tikrai greitai. Tačiau koks darbas bebūtų, jį geriausia patikėti specialistams, kurie tikrai išmano savo darbą ir tada galėsite būti garantuoti, kad viskas atlikta taip kaip reikia ir nepadaryta nereikalingų klaidų. Be to, šilumos siurbliai oras – vanduo gali būti jungiami prie jau įrengtos sistemos, tad būtent darbams didelių investicijų tikrai neprireiks.

Kuo šilumos siurbliai oras – vanduo yra išskirtiniai?

Tikriausiai kiekviena šilumos sistema turi tam tikrus privalumus, pagal kuriuos yra renkamasi. Šilumos siurbliai oras – vanduo yra ne išimtis, jie taip pat turi savų pliusų. Pirmasis teigiamas dalykas, kurį galima įžvelgti yra tai, kad jis gali ne vien tik šildyti namus, bet ir kaitinti vandenį. Tokiu būdu šildomas vanduo gali įkaisti iki 65 laipsnių temperatūros. Kitas privalumas, kurį galima išskirti yra tas, kad jis sunaudoja nedaug energijos. Aišku, labai svarbu prietaisą pasirinkti tokį, kuris tinkamai aprūpintų namus šiluma ir veiktų efektyviai. Dar vienas pliusas, kurį galima išskirti yra tas, kad jis gali būti valdomas nesant namuose, jo veikimas yra gan tylus ir jį galima rinktis iš įvairių dizainų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *