Artėjant vasaros sezonui vėl ieškome tinkamų padangų, jeigu anksčiau naudotų – protektorius jau nusidėvėjęs, teks ieškoti naujų. Vasarinės Taurus padangos gali tapti puikia išeitimi, tai patikimos, biudžetinio tipo padangos už gerą kainą. „Taurus“ prekės ženklas priklauso „Michelin“ korporacijai, todėl net ir biudžetinėse padangose naudojamos aukščiausios gamybos technologijos, užtikrinančios saugumą kelyje.

Kur įsigyti „Taurus padangas?

Šio prekės ženklo padangas galima įsigyti internetinėje parduotuvėje „Padangų gausa“. Prekyboje rasite kokybiškų įvairių dydžių ir tipų padangų, skirtų lengviesiems automobiliams, mikroautobusams. Jų kaina prasideda nuo 50 eurų. Įsigytos „Taurus“ padangos bus pristatytos vos per kelias dienas, o kai kurias sandėlyje galima atsiimti jau kitą dieną.

„Padangų gausa“ tai patikima įmonė, daugelį metų užsiimanti mažmenine ir didmenine prekybą. Internetinėje parduotuvėje taip pat rasite žiemines ir universalias padangas, vairuotojai reikalingą prekę atras vidutinės ir prabangios klasės automobiliams.

Kur sumontuoti vasarines padangas ir palikti žiemines?

Ką tik įsigytas vasarines „Taurus“ padangas jums sumontuos meistrai, įsikūrę šios įmonės Vilniaus padalinyje. Užrezervuokite tinkamą laiką ir darbai bus atlikti per keletą minučių, bus atliktas padangų keitimas, montavimas ir balansavimas.

Jeigu neturite kur palikti žieminių padangų, pasinaudokite jų saugojimo paslauga. Po montavimo galėsite palikti jas iki kito sezono už nedidelį mokestį. Saugojimo paslauga labai naudinga miesto gyventojams, neturintiems patikimos sandėliavimo vietos, taip pat moterims, kurioms nesinori tampyti tokio svorio iš vienos vietos į kitą.

Atėjus žiemos sezonui „Padangų gausos“ darbuotojai jums vėl sumontuos tas pačias saugoti paliktas padangas. O jeigu šios susidėvėję galėsite įsigyti naujas. Senasias – galėsite palikti utilizavimui ir taip atsikratysite dar vieno darbo, gaišinančio jūsų laiką. „Taurus“ padangos žiemai yra itin kokybiškos, atlikus daugybę bandymų, buvo įrodyta, kad jos saugios ir stabilios slidžiame, snieguotame kelyje.

Garantinis laikotarpis

„Taurus“ padangoms, įsigytoms iš minėtos įmonės parduotuvės internete galioja 1 metų garantinis laikotarpis. Garantija 1 metams suteikiama ir kitų prekės ženklų padangoms, kaip „Continental“, „Pirelli“, „Matador“ ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *