Ankščiau vyrams nusipirkti apatinius buvo labai paprasta. Tereikėjo atsakyti į vienintelį klausimą: “šeimyniniai “ ar trikampiai? Dabar, kai aplink šimtai  tipų ir modelių iš kurių reikia išsirinkti, o kiekvienas iš jų skirtingo dizaino, ir iš skirtingos medžiagos – žinoti kas tau yra tinkama gali prireikti visos vyriškų apatinių ekspertų komandos. Dažniausiai, vyro apatinių modelis, priklauso nuo to,  kokia veikla jis užsiima, kur keliauja ir pan. Tačiau vis dėlto daugelis vyrų renkasi tai, kas jiems yra patogiausia.

Šiame straipsnyje išskirsime penkis skirtingus vyriškų apatinių tipus, padėsiančius kiekvienam vyrui išsirinkti tinkamo tipo vyriškus apatinius.

Trikampiai

Nemažai vyrų mėgsta dėvėti “trikampius” (angl. briefs) dėl vienos paprastos priežasties. Todėl, kad klešnė baigiasi ties kirkšnimi ir tokiu būti yra mažesnė tikimybę,  kad jie įsitrins ir sukels diskomfortą. Šios kelnaitės vyrų vertinamos dėl elastingumo ir komforto. “Trikampiai” yra standartiniai apatiniai, tinkami dėvėti visoms gyvenimo situacijoms. Jų būna įvairaus liemens aukštumo, dizainų ir spalvų. Jie uždengia visą apatinę nugaros dalį, tačiau palieka šlaunis atviras, tad juos yra patogu dėvėti beveik po visomis kelnėmis.

vyriški apatiniai

Trikampiai puikiai tiks vaikinams, kuriems patinka kai viskas yra prigludę ir šiek tiek iškilę. Arba kitaip tariant jiems patinka kuomet viskas yra vienoje vietoje, ir nelieka papildomos medžiagos, kuri būna dėvint “šeimyninius šortus”  (angl. boxer shorts) arba “šeimynines trumpikes” (angl. boxer briefs). Šio tipo apatinius apžvelgsime vėliau.

Šortukai

Šortukai (angl. briefs). Šio tipo vyriški apatiniai dažniausiai turi elastingą juosmenį, o klešnės pasibaigia žemiau kirkšnies. Pirmosios šio tipo apatinės kelnaitės buvo pristatytos dar 1930-aisiais metais, tačiau anuomet nesulaukė didelio susidomėjimo. Šio tipo apatiniai labai panašūs į “šeimynines trumpikes”  (angl. boxer briefs). Lyginant su kitais, šio modelio apatiniai yra iš daugiau elastingos medžiagos ir yra be ilgų klešnių. Šio tipo apatiniai puikiai tinka aktyviems, mėgstantiems sportuoti, raumeningiems vyrams, bet gali patikti ir ofise dirbančiam vyrui. Apkūnesnio kūno sudėjimo vyrui šis modelis gali šiek tiek varžyti.

Šio straipsnio tęsinį skaitykite čia: http://www.s-i.lt/vyrisku-apatiniu-gidas-ii-dalis/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *