Spintos yra vienas svarbiausių korpusinių baldų, kuriam turite skirti ypatingą dėmesį. Spintos miegamajame, prieškambaryje, vaikų kambaryje ar kitoje patalpoje atlieka ne tik praktinę vertę, bet ir formuoja gyvenamosios erdvės estetiką. Todėl, nepriklausomai nuo to, ar gaminame spintas stumdomomis durimis, ar pirmenybę rodome spintoms varstomomis durimis, turime gerai pagalvoti tiek apie gamybines medžiagas, tiek apie šio baldo furnitūrą ir dizaino sprendimus.

Spintų stumdomomis ir varstomomis durimis skirtumai

Spintos stumdomomis durimis yra praktiškas sprendimas dėl galimybės prisitaikyti prie individualių erdvės reikalavimų. Šios spintos puikiai atrodys ne tik prie sienos miegamajame, bet ir erdvėje po laiptais, palėpėje ir kituose kambariuose su nelygiomis lubomis. Paprastai spintos stumdomomis durimis montuojamos specialiai šiai spintai sukurtoje nišoje, tačiau, esant poreikiui, erdvę spintai galima sukurti ir įprastame kambaryje. Svarbiausias šios spintos privalumas – efektyvus erdvės išnaudojimas. Spinta per visą sieną leidžia išnaudoti maksimalų laisvos erdvės plotą. Kadangi spintos durys yra stumiamos į šoną, nereikia papildomos erdvės durų atvėrimui, o tai reiškia, kad spintas galite montuoti net ir itin mažame kambaryje, prie pat lovos, lango ar kitų baldų.

Kalbant apie spintų varstomomis durimis privalumus, dažniausiai išskiriamas jų mobilumas, t. y. šias spintas galima perkelti iš vieno kambario į kitą, kas yra itin patogu, jei nusprendžiate kraustytis. Iš kitos pusės, šios spintos pasižymi neefektyviu erdvės planavimu, kadangi jų durų atvėrimui reikės papildomos erdvės. Vis dėlto, jei jūsų kambarys yra didelis, spinta varstomomis durimis tikrai atras savo vietą. Tiesa, tokia spinta nerekomenduojama vaikų kambariui, kadangi, priešingai nei naudojant stumdomas duris, su varstoma konstrukcija išlieka tikimybė prisiverti pirštus.

Rinkitės dizainą ir gamybines medžiagas

Nepriklausomai nuo to, kokią spintą renkatės, bendraukite su patikima baldų gamybos įmone, kuri siūlo kokybišką furnitūrą baldams ir gali realizuoti jūsų dizaino sprendimus. Kaip ir minėjome, spinta neretai formuoja viso būsto estetiką, todėl gerai pagalvokite, kokio dizaino baldą rinksitės, t. y. pirmenybę skirsite klasikai, modernizmui ar kitam interjero stiliui. Nebijokite išsakyti savo idėjų baldininkams – patyrę meistrai nesunkiai įgyvendins visus jūsų lūkesčius. Išsiaiškinkite, iš kokių medžiagų bus gaminama jūsų spinta ir kokia furnitūra bus naudojama. Investuokite į kokybiškas medžiagas. Nors pradinė tokios spintos kaina gali būti kiek didesnė, bėgant laikui būsite patenkinti, kadangi kokybiška spinta nepraras prekinės savo išvaizdos, nepradės girgždėti ar erzinti kitais trūkumais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *