Planuojate kelionę, o galbūt jau kraunatės lagaminą? Štai keli prietaisai, kurie tikrai pravers leidžiantis į pažintinę, poilsinę, aktyvią ar kito tipo kelionę.

Telefonas

Greičiausiai, daugelis šiuolaikinių žmonių neįsivaizduoja savo kasdienybės be telefono, tad ką jau kalbėti apie keliones, tiesa? Visgi jei Jūsų turimas telefonas jau kiek pasenęs, gal kelionė kaip tik bus geras stimulas pagalvoti apie naujesnį prietaisą? Kelionėje tikrai pravers telefonas, kuris gana ilgai veikia vienu įkrovimu. Taip pat puikus sprendimas bus gerą kamerą turintis prietaisas. Su šiuolaikiniais telefonais daromos nuotraukos neretai tikrai prilygsta profesionalų padarytoms, tad nereikės nė fotoaparato – taupysite vietą kelioniniame krepšyje.

Išmanusis laikrodis

Sakysite, tai šių dienų mados reikalas? Tikrai ne – kelionėse šis prietaisas labai pravers. Ir toli gražu ne tik tada, kai norėsite žinoti, kiek tiksliai valandų. Išmanusis laikrodis skaičiuos Jūsų žingsnius, matuos pulsą, nueitą distanciją, sudegintas kalorijas ir kitus parametrus, kurie bus ypač vertingi sportuojantiems ar tiesiog besirūpinantiems gera savo savijauta ir fiziniu aktyvumu. Https://www.bite.lt/ismanus-laikrodziai taip pat gali priimti skambučius, trumpąsias žinutes, su jais klausysitės muzikos ir kt.

Kelioninis adapteris

Su šiuo prietaisu Jums nereikės nemaloniai nustebti, jei viešbutyje ar kažkur kitur Jūsų turimas kroviklio ar kito prietaiso kištukas netiks. Galite rinktis universalų adapterį arba kelioninį, orientuotą būtent į keliaujančius į tam tikras šalis, žemynus.

Ausinės

Jos bus nepamainomos, jei keliaudami norėsite dažnai klausytis muzikos. Taip pat ausinės labai pasiteisins ir tada, jei norėsite kalbėtis telefonu, žiūrėti filmą ar pan. Jei daug keliaujate lėktuvais, traukiniais, viešuoju transportu, prioritetą verta teikti ausinėms, turinčioms foninio garso slopinimo funkciją.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *