sužadėtuvių žiedaiDaugelis mano, jog sužadėtuvių žiedas, tai lyg tarpinis variantas iki tikro vestuvinio žiedo ir pasibaigus sužadėtuvėms jį reikia nusimauti. Netiesa. Sužadėtuvių žiedas visą gyvenimą turi priminti apie tą ypatingą dieną, kai jis paklausė, o ji ištarė “taip”. Išpopuliarėjus sužadėtuvių žiedams, tuo pačiu metu išpopuliarėjo ir žiedai iš baltojo aukso, todėl ir kilo šis mitas. Iš tiesų, sužadėtuvių žiedai gali būti iš bet kokio metalo ir bet kokios jo spalvos. Svarbiausia, tai, kas patinka jums ir sužadėtinei. Dar vienas mitas, kurį įkvėpė filmai ir… praktiškumas. Briliantai yra tvirčiausi brangakmeniai, todėl jie atsparesni įtrūkimams ar subraižymams. Iš tiesų, galite rinktis bet kokį akmenį – smaragdą, safyrą, topazą ar kitus, tik būkite tikri, jog jis įstatytas tinkamai. Princas Viljamas savo sužadėtinei Kate Middleton įteikė savo mamos princesės Dianos sužadėtuvių žiedą su mėlynu safyru ir mažais deimantukais. Vaizdas kvapą gniaužiantis ir galime patikinti, jog panašių sužadėtuvių žiedų Lietuvoje – ne vienas. Sužadėtuvių žiedai – labai svarbi dovana prieš vestuves. Sužadėtuvių žiedas – nuo to priklauso Jūsų ateitis. Sužadėtuvių žiedai su briliantais – labai geras pasirinkimas.

Nežinia iš kur atkeliavo šis keistas priežodis, bet jis visiškai neteisingas ir nelogiškas. Jis galioja, nebent jūsų sužadėtinė barakuda. Sužadėtuvių žiedas gali kainuoti ir dešimtadalį ir dešimt jūsų atlyginimų, priklauso nuo piniginės. Tai žiedas, kuriuo parodote savo meilę, norą sukurti šeimą, o ne sąskaitos dydį. Dar vienas keistas mitas – ant kurios rankos nešioti sužadėtuvių žiedą. Nėra jokių mokslinių įrodymų ar tradicijų, kurios mūsų šalyje šiuo klausimu ypač jaunos, ant kairės ar dešinės rankos nešioti sužadėtuvių žiedą. Sužadėtuvių žiedai – labai svarbi dalis.

 Žinoma tradicija, kad tai turi būti ant bevardžio piršto. Lietuvoje pagal sovietinių laikų paprotį vestuviniai žiedai nešiojami ant dešinės rankos. Pasaulyje vestuvinius žiedus mauna ant kairės (nes buvo tikima, kad nuo kairės pusės vena teka tiesiai į širdį), todėl ir sužadėtuvių maunamas ant tos pačios. Mes šią tradiciją “pasiskolinome” iš vakarų, o jūs galite daryti taip, kaip norite. Sužadėtuvių žiedai Kaune, sužadėtuvių žiedai Vilniuje – miestai, kuriuose galite įsigyti žiedų, už prieinamą kainą, kadangi čia labai daug pasirinkimo. Sužadėtuvių žiedai internetu – taip pat vienas iš sprendimo būdų, kadangi internetas, turbūt niekam nėra paslaptis, kad tai labai patogus būdas, kadangi Jums niekur nereikės eiti. Sužadėtuvių žiedai su briliantais, sužadėtuvių žiedai su cirkoniu – dažniausiai pasirenkami žiedų tipai. Sužadėtuvių žiedai pigiau – geras būdas įsigyti.

Sudėjus visus pliusus ir minusus, būtų galima teigti, kad sužadėtuvių žiedai – kelias į Jūsų moters širdį, kadangi nuo to viskas prasideda, nes po sužadėtuvių seka vestuvės, o vėliau ilgas bei laimingas jaunųjų gyvenimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *